© Tüm hakları saklıdır.

  • Instagram Social Icon

Nitrogen Pro

SRAM

RED eTAP 52-36T/53-39T

SRAM'da, teknolojik bir ilerlemenin deneyimi karıştırması durumunda, bunun bir ilerleme olarak adlandırılmaması gerektiğini biliyorlar. Çünkü bu bir bisiklet. Basit olması gerekiyordu. Yolda olanı ortadan kaldırdığı noktaya zarif bir şey yapmak ... bu ilerleme. Ve bu, ilk SRU kayma sistemini geliştirirken standart SRAM'ın kendilerini tutmasıdır. Buna SRAM RED eTap deniyor.

SRAM'ın gelişmiş vites değiştirme mantığını (sağ kol vitesi yükseltir sol kol vitesi düşürür, her iki kola basıldığında da ön vitesi değiştirir) SRAM RED eTAP ile daha az çaba harcayarak daha az çaba harcar ve daha az zaman harcarsınız. Vardiya, hiç bu kadar kolay ve daha kolay olmamıştı.

Ve SRAM RED eTap mesafeye gitmek için tasarlanmıştır. Yıllarca profesyonel ve WorldTour seviyesinde titizlikle ve başarıyla test edilmiştir. Ve şimdi, dünyanın geri kalanı için hazır. İleriye doğru kaymaya hazır mısın?

SRAM

RED 53-59T / 52-36T

-

SRAM

RED eTAP Aero 53-39T / 52-36T

SRAM Red eTAP Elektronik Aero Grup set

4 x 650mm Blips, Blip Box, pillerle ön ve arka vites değiştiricileri, pil şarj aleti ve kablo, USB stick ve hızlı başlangıç kılavuzu içerir.

Sorunsuz kurulumu için tamamen kablosuz sistem.

Bipler, vites düğmelerinin neredeyse sınırsız konumlanmasına izin verir .

Kolay şarj için piller çıkarılabilir. 

Tüm SRAM 22 mekanik bileşenleri ile uyumludur.

Maksimum 28t arka dişli

45 dakika şarj süres, 60 saat pil ömrü

SHIMANO

ULTEGRA 8000 53-39T/52-36T

-

SHIMANO

ULTEGRA 8050 TT DI2 53-39T / 52-36T

-