© Tüm hakları saklıdır.

  • Instagram Social Icon

Nitrogen Pro

SELLE ITALIA

SP-01 KIT CARBONIO SUPERFLOW

Titanyum ve karbon elyafının özelliklerine sahiptir, sürüş deneyiminizi geliştirecek, rekabet arzunuzu uyandıracak ve sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

 

SP01 Tekno SuperFlow sele fütüristik tasarıma sahiptir, mükemmel konfor ve üstün performans sunar. Gelecek buradadır - Özel Performans 01'de karbon özelliklerinin çığır açan bir kombinasyonunun sonucudur.

 

SP01 ar-ge araştırmalarımızın sürekliliği sayesinde mümkün oldu ve konfor, estetik ve desteği sanatsal bir şekilde birleştiren devrim niteliğinde bir konsept oluşturdu. Bu ürün, iki bağımsız yarıya bölünmüş özel "Süspansiyon Bağlantı Hareketi" ni takip eden yenilikçi ve uyarlanabilir arka çerçevesiyle dikkat çekiyor. Şekli, pedal çevirirken sürüş stabilitesinden ödün vermeden pelvisin hareketini destekler. Sele arka kısmının benzersiz şekli, biniciye tam olarak binicinin ihtiyaç duyduğu sürüş desteğini verir.

Konsantre teknoloji, SP01 ile sadece 125 gramda gizlenmiştir. Fütürist malzemelerin seçimi ve daha verimli karbon üretim yöntemleri bu sonuca yol açmıştır ki bu geleneksel yöntemlerle imkansızdır.

SP01'de kullanılan fiber lifllerin elle laminasyonu, havacılık ve motor sporlarında kullanılan bir işlemdir. Çeşitli epoksi reçine matları, el ile belirli bir şekilde düzenlenmiştir, böylece lifler yapısal homojenlik kazanır.

Daha sonra, iki ısıtılmış kalıp ile bir sıkıştırma-kalıplama işlemi mükemmel tekrarlanabilir ürün kalitesi üretir.

Yükün yönünde kısa liflerle hizalanan yüksek mukavemetli fiberlerin kombinasyonu, inanılmaz bir kuvvet-ağırlık oranına ve izotropik özelliklere sahip bir son ürün sağlar.

 

Ağırlık : 165 gram

Ölçü : 142*286  mm

Raylar : CarboKeramic Ø7x9

SELLE ITALIA

NOVUS TM FLOW

Ağırlık : 245 g

Raylar : Manganese Tube Ø7 mm

Ölçüler : 146x278 mm

Kategori: Expert

SELLE ITALIA

NOVUS TEAM EDITION FLOW

Meydan okuma tutkusu

Klasik asla demode olmaz, yenilenen Novus'a daha fazla özellik eklendi. Uzatılmış kesim baskı bölgelerinde bir rahatlama sağlarken, seleye verilen eğri de ise aero pozisyon içindir.

Ölçü L: 146mm (W) x 278mm (L)

Ölçü S: 137mm (W) x 275mm (L)

Ağırlık: 230g (L), 225g (S)

Raylar: Ti

SELLE ITALIA

SL

Selle Italia SL sele, bisikletçilerin yolculuğu sırasında son derece konfor sağlayan ve şokların verebileceği  zararın  önlenmesine yardımcı olan mükemmel bir kendinden kalıplı dolguya sahiptir. Su geçirmez kapak, bisikletçinin her türlü hava koşulunda sürülmesine olanak sağlar ve olağanüstü hafif bir his verir.

SELLE ITALIA

SLS FLOW

Hafif, Konfor ve mükemmel fiyat. Selle Italia’nın tüm yeni SLS modelleri, çok sevilen SLR selenin şekil ve anatomik profilini daha uygun bir fiyat noktasında kullanıyor. SLS hafif ve mükemmel konforun mükemmel bir kombinasyonudur.

SELLE ITALIA

SLR LADY FLOW

Yeni SLR Lady Flow, modern kadın binicinin çok yönlülüğünü ve kararlılığını, konforu ve hafif bir yapıyı ustalıkla birleştiren dinamik, çok biçimli bir selede sergilemek üzere tasarlanmıştır.

SELLE ITALIA

SLR TRIATHLON GEL

Hafiflik tutkusu

Hafiflik ve inanılmaz mukavemetin bileşimi, profesyonel ve amatör biniciler arasında SLR'ın artan popülaritesi buna işaret ediyor. En kaliteli karbon fiberin özellikleri kazanan bir sele üretmek için çekici tasarım ile birleştirilmiştir.

 

SLR Tri Gel farklı kalınlıktaki silikon jel dolgusu ile sele ucuna oturan triatletler için arttırılmış bir konfor sunar.   

SELLE ITALIA

IRON FLOW

Iron seleleri hafiflik, aerodinamik ve konfor gözetilerek özellikle triatletler için tasarlanmıştır. Teknoloji ve yenilikçiliğin bileşimi olan Iron serisi yüksek performansı ile Triatletlere belirgin bir avantaj sağlar.

Aşınmaya dayanıklı LORICA kaplama dayanıklıdır, ayrıca sele arkasındaki rüzgarlık aerodinamik avantaj sağlar. Konik şekilli sele burnu yapısı uylukların sele yanları ile temasını azaltır ve pedal hareketi serbestliğine yardımcı olur.

Arkadaki rüzgarlık vücudun arkasında türbülans üreten vortex etkisini azaltır ve ayrıca kollar aero bar üzerindeyken daha iyi destek sağlar.

Raylar : Titanyum

Ağırlık : 270 gr

SELLE ITALIA

SLR C59

Karbon elyafın özellikleri ile aşılanmış olan en hafif selefi, geniş ürün geliştirmenin meyvesidir. SuperFlow kesimi, SLR'nin şık kılığında benzersiz bir konfor sunar. Hafif yapının ve üstün mukavemetin büyüleyici bir birleşimi, amatör ve profesyonellerin ihtiyaçlarına ideal şekilde cevap verir. Saf teknolojiyi ve mükemmeliyet tutkusunu bir araya getiren SLR C59, Selle Italia ruhunun en iyi enkarnasyonu olan sürüş teknolojisinde yeni bir ölçüt oluşturuyor.

Özellikler

Ağırlık: 63 g

  Ray: Hi-Tech Karbon Ø7x9 mm

  Boyutlar: 128x265 mm

  Kategori: Yüksek Performans