© Tüm hakları saklıdır.

  • Instagram Social Icon

Nitrogen Pro

ZIPP

SL-70 ERGO CARBON

-

ZIPP

SERVICE COURSE 80

-

ZIPP

VUKA ALUMINA TT SET

-

ZIPP

SERVICE COURSE 70 ERGO

Zipp'in Serivice Course ürün gamı her biniciye yüksek performanslı, eşsiz bir ekipman  ile seçeneği sunar. Service Course -70 Ergo, gidonda isteyeceğiniz her şeyi içeren güçlü bir paketi içerir; bu özellik, profesyonel bisiklet kullananlardan ve bisiklet fiti yapanların geri bildirimlerinden elde edilmiştir. Ergonomik bir gidon ve seveceğiniz bir fiyata uygun olarak tasarlanmıştır.

Service Course-70 Ergo, Service Course SL-70'in yeniliklerini içerir. Bu gidon boyutları ve gün boyu konfor için bar üzerinde doğal bir ergonomik tutma yeri için konturlu bir üst içerir. Barın 70mm'lik erişimi, Zipp'in yeni Serivce Course  serisinin en kısa sürümüdür.128 mm'lik drop, konforu ödün vermeden biniciyi düşük ve kontrollü tutuyor.

Ağırlık (42cm) 305gr

ZIPP

SL-70 AERO CARBON

-

ZIPP

SERVICE COURSE SL 70 ERGO

Konu gidona geldiğinde alüminyum pek çok profesyonel için en iyi malzeme olmaya devam ediyor. Çünkü, bisikletlerinin yarış için minimum ağırlık gereksinimini karşılaması gerekir. Bununla birlikte, aynı zamanda Service Course® gibi alüminyum gidonların karbon gidonlarda elde edilebilecek seviyeye rakip olan bir seviyede uyum, dayanıklılık ve performans sağlamaları gerektiği anlamına geliyor.

Service Course SL-70 Ergo, Service Course SL-70 ile aynı kompakt erişim ve drop boyutlarına sahiptir; aynı zamanda, yarışa hazır bir gidonda gün boyu konfor sağlamak için bar üstleri üzerinde doğal bir ergonomik tutma yeri için şekillendirilmiş bir üst bölüme sahiptir.

Drop bar, bilek gerginliğini azaltmak için dışa doğru 4 derece açılıdır. Service Course, 260 gr ağırlığındadır(420mm) etkileyici sağlamlık ve sağlamlık için 7050 alüminyum kullanılarak üretilmiştir.

Yuvarlak kesitli, klasik bir görünüme sahiptir.

Ağırlık: (42cm) 260gr